  • MPN: TCGR200-2
  • Weight: 1.71kg
  • Dimensions: 205.00mm x 205.00mm x 30.00mm
  • SKU: TCGR200-2
  • UPC: 6009515816193
Grinding wheel for bench grinder
For use with bench grinders to grind all types of steel.
DIAMETER: ø200mm
WIDTH: 25mm
BORE: Ø32mm